11 celebrit v Louboutinkách - modelky, herečky, zpěvačky...

Lodičky a sandálky francouzského mága Christiana Louboutina údajně patří k botám, které většina z nás pozná na první pohled. Není se čemu divit – červené podrážky jsou opravdu nezaměnitelné a navíc se s nimi setkáváme doslova na každém kroku!

Když jsme sestavovali přehled celebrit, které mají Louboutinky v oblibě, nedalo nám to vůbec žádnou práci: stačilo se rozhlédnout po fotografiích z filmových premiér, módních akcí a dalších VIP záležitostí. Slavné herečky, modelky a zpěvačky si vysoké jehlové podpatky zjevně vychutnávají a nevynechají jedinou příležitost, aby se mohly pochlubit.

Blake Lively, Demi Lovato, Ashley Tisdale, Fergie, Hilary Duff, Kim Kardashian, Lea Michele, Rachel Bilson, Rose McGowan… Tyhle všechny jsme našli v našem fotoarchivu jen během srpna! Při pohledu na jejich botičky nezbývá, než jim tiše závidět.

Mezi oblíbené modely Louboutinek patří především klasika Pigalle a její ostnatá variace Pigalle Spikes, semišové lodičky Big Lips a Bambou, leopardí Miss Clichy a mnoho dalších.

Christian Louboutin je prostě pro celebrity celebritou, kterou milují stejně tak, jako my milujeme je. A jen málokterá hollywoodská hvězda si dnes může dovolit nemít v botníku hned několik párů sexy Loubutinek, za jejichž červenými podrážkami se každý ohlédne…