Emma Watson - růžová princezna v Louboutinkách

Známá milovnice Louboutinek a luxusních lodiček vůbec se po delší době zase objevila na veřejné akci. Od té chvíle, co není Emma Watson díky své roli Hermiony každoročně spojována s novým dílem filmové ságy Harry Potter, se po ní relativně slehla zem.

Samozřejmě to ale není pravda – Emma se teď filmovému průmyslu sice trochu vyhýbá (což naprosto chápeme), ale o to více se věnuje modelingu. Její černobílá fotografie pro magazín i-D, na které předvádí úžasné fetišistické šněrovací lodičky Louis Vuitton, je jen jedna z mnoha.

Ukazovat se na veřejnosti je ale pro takovou hvězdu důležité. Emma Watson se tedy čas od času někde předvede a vždycky dokáže neuvěřitelným způsobem upoutat pozornost. Jako by to dělala schválně :-) Na předávání filmových cen BAFTA (takový britský Oscar), ze kterého pochází tato fotogalerie, zvolila růžové krajkové minišaty Valentino a stala se magnetem pro všechny přítomné fotografy.

Černé lodičky Christian Louboutin se zkříženými pásky přes nárt a ostrou špičkou pak celkový look dovedly k naprosté dokonalosti. Model je sice něžný, ale není přeslazený, průsvitná krajka horního dílu šatů poskytuje prostor pro fantazii a sukně do půli stehen cíleně odhaluje to nejlepší (buďme upřímní), co Emma Watson má.