Miss World Taťána Kuchařová v kotníkových Louboutinkách

Luxusní lodičky s červenou podrážkou nejsou jen záležitostí světových celebrit, francouzský designér Christian Louboutin už pronikl i do tuzemských kruhů. Jenom je potřeba se pořádně dívat kolem sebe, což my rozhodně umíme :-) Takže kdo má styl a umí v tom chodit?

Nikdo jiný než Miss World 2006 – krásná Taťána Kuchařová. V roli ambasadorky značky Dreft se objevila na slavnostním předání ocenění Dreft Black Card, což je součást Prague Fashion Week, tuzemské módní události roku. Prakticky řečeno tedy naprosto ideální kombinace.

Najít aspoň pár fotek, kde by byly boty vidět včetně rudého jehlového podpatku (který by je bezpečně prozradil), nám sice dalo docela práci… Ale nakonec se zadařilo a dokonce jsme je dokázali identifikovat! Jsou to černé semišové kotníkové boty Christian Louboutin „Diplonana“ s otevřenou špičkou na podpatku vysokém 12 centimetrů a miniaturní platformě.

Boty mají velmi zvláštní povrch: tvoří ho trojúhelníkové kousky materiálu, které jsou na sebe navrstvené stejným způsobem, jako když se pokrývá střecha. Matná semišová varianta existuje ještě v červené barvě a kromě toho si můžete vybrat ještě model „Diplonana“ z lesklé kůže (opět v červené a černé barvě).