15x luxusní lodičky Christian Louboutin "Pigalle" na všechny způsoby

Francouzský návrhář Christian Louboutin je autorem nepřeberného množství modelů dámských bot. Všechny mají něco společného – charakteristickou rudou podrážku, způsobující neodolatelnou touhu vlastnit alespoň jeden pár Louboutinek :-) Když už se k takovému nákupu rozhodnete a pustíte se do vybírání, mezi lodičkami na jehlovém podpatku můžete zkusit vsadit na naprostou klasiku.

Tou klasikou je model „Pigalle“, který se vyskytuje v mnoha variantách. 15 z nich si teď můžete prohlédnout na detailních fotografiích. Vybere si každý: lodičky můžete mít třeba červené, černé, zelené nebo vzrušující nude hned v několika odstínech, na podpatku od osmi do dvanácti centimetrů, v lesklé nebo matné kůži, v kombinaci s blyštivým štrasem nebo pokryté kovovými ostny, na platformě nebo dokonce jako sexy balerínky…

Dámské boty Christian Louboutin „Pigalle“ se prostě jen tak neomrzí a můžete se vsadit, že v nich vaše nožky budou vypadat nádherně. Cena se za normálních okolností pohybuje v rozmezí 12–27 tisíc korun, když se ale pustíte do vybírání například směrem k loňské kolekci nebo do výprodejů, můžete se dostat třeba i na zlomek téhle ceny. Tak se nebojte a vzhůru na nákupy! :-)