Krokodýlí Louboutinky "Sobek" se obejdou bez krokodýla

Lodičky z krokodýlí kůže na vysokém jehlovém podpatku – to je symbol dámské elegance, který jen tak neomrzí. Mohlo by se ale stát, že nám „dojdou“ krokodýli, z jejichž kůže se tyhle klenoty pro krásné ženské nohy vyrábějí… Co s tím dělat? Nechat krokodýly na pokoji a pořídit si tyhle Louboutinky!

Atypické lodičky Christian Louboutin „Sobek“ (to ve staré egyptštině znamená „krokodýl“, kterého stavitelé pyramid uctívali jako božstvo) jsou totiž saténové. Teprve na tomto základním povrchu jsou našité kousky lesklé kůže, které vytvářejí mozaiku inspirovanou oblečkem pana krokodýla.

Otevřená špička na podpatku vysokém 14 centimetrů působí velice žensky, čtyřcentimetrová viditelná platforma navíc dělá opravdu krásnou nohu. Charakteristická červená podrážka se samozřejmostí.

Lodičky Christian Louboutin „Sobek“ jsou k dostání ve třech barevných variantách s poetickými názvy: něžná Tourterelle (holubice – bílá), zářivá Emeraude (smaragd – zelená) a tajemná Clair de Lune (měsíční svit – kovově šedá). Všechny si můžete prohlédnout na našich fotografiích.

Takže – nech brouka, totiž krokodýla žít! :-)