Luxusní lodičky Christian Louboutin "Paulina" s průhledným okrajem

Všechny boty, které pocházejí z dílny francouzského designéra Christiana Louboutina, mají jedno společné znamení: červené podrážky, podle kterých poznáte každé Louboutinky na první pohled. I kdyby ale čistě náhodou rudá podrážka nebyla vidět, stačí si všímat detailů, těm se totiž Louboutin hodně věnuje.

Podívejte se třeba na tyhle luxusní lodičky Christian Louboutin „Paulina“. Na první pohled jsou vlastně docela obyčejné – kvalitní kůže, ostrá špička, jehlový podpatek vysoký deset centimetrů… Až po chvíli si všimnete transparentního proužku PVC, kterým jsou lodičky lemované na horním okraji.

Na tento proužek, který je u nejhezčí nude varianty dokonce růžový, navazuje barevně kontrastní černý lem. Díky tomu je horní okraj lodiček celý čistě uzavřený jakoby komiksovou linkou :-) Černá varianta modelu Christian Louboutin „Paulina“ zdobená štrasovými kamínky ovšem působí velmi luxusně.

Tak co na ně říkáte? Kombinace třeba i hadí kůže s průhledným plastem je sice opravdu netradiční, ale právě v tom je kouzlo všech bot Christiana Louboutina: doplnit charakteristickou červenou podrážku vzrušujícím detailem, který ozdobí vaše nohy jako luxusní šperk.