Dr. Louboutin varuje: pozor na vražedné podpatky!

Na jedné straně lékaři a vědci se svými průzkumy, které mají dokazovat, že je chůze na vysokých podpatcích jistou cestou k vážným zdravotním problémům. Na druhé straně designér Christian Louboutin, který bez obalu tvrdí, že nosit jeho lodičky na extrémně vysokém podpatku je pro ženy to samé, jako zažívat nepřetržitý orgasmus… Pravda bude jako obvykle někde mezi :-)

Lodičky na podpatku vám kromě postavy pozvednou i sebevědomí, to je bez debaty. Na podpatcích vyšších než deset centimetrů ale samozřejmě nesmíte trávit celý den, to dá zase zdravý rozum. Když budete lodičky střídat s balerínkami, teniskami a další pohodlnou obuví, rozhodně se nemusíte bát, že za pár let skončíte na kolečkovém křesle – tedy určitě ne kvůli podpatkům.

Všechno by se prostě mělo dělat s rozumem, i podléhat módním trendům :-) Myslí si to bezpochyby i samotný obuvní mág Christian Louboutin – jinak by si totiž nemohl s gustem zahrát na lékaře, který ošetřuje samé strašlivé nehody. Ve všech samozřejmě jehlové podpatky hrají hlavní roli a všechny jsou… No, řekněme že dost přitažené za vlasy. Takže žádný strach, lodičky vás nezavraždí!