Luxusní černo-rudá manikúra podle lodiček Christian Louboutin

Snad každý ví, jak se poznají pravé Louboutinky: přece podle sexy červené podrážky! V kombinaci s vysokým jehlovým podpatkem a jemnou černou kůží lodiček jde o klasiku, kterou každý pozná na první pohled. Jde to prostě k sobě a celkový dojem je dokonalý. Proč ale zůstávat jen u bot?

Napadlo vás někdy, že byste se podle Louboutinek dala udělat manikúra? Nás ano :-) a výsledkem jsou nehty na rukou, kterým nikdo neodolá! Navrch tajemně černé, zespodu ohnivě rudé – přesně takové, jako lodičky Christian Louboutin. Ta trocha námahy navíc za to určitě stojí.

Budete potřebovat jen černý a červený lak na nehty, no a samozřejmě vaše šikovné ruce. Důležité je, že musíte začít červeným lakem na spodní straně nehtů, a to velmi opatrně. Pokud se vám lak dostane na bříška prstů, hned ho setřete třeba připraveným kosmetickým tampónem nebo kouskem vaty.

Teprve po zaschnutí červeného laku přijde na řadu lak černý, který už aplikujete docela normálně na vrchní stranu nehtů. Snažte se nepřetahovat přes okraj nehtu, na jeho hraně by totiž měl ideálně vzniknout pěkný ostrý přechod mezi černým a červeným lakem.

No a to už je všechno! Vaše nehty jako z dílny od Christiana Louboutina jsou připravené vyrazit do světa a vzbuzovat zasloužený obdiv :-) Samozřejmě že čím jsou nehty delší, tím výraznější bude výsledný efekt – krátké nehty se vám nejspíš vůbec nepodaří tímhle způsobem nalakovat.

Teď už tedy zbývá jen jediné: pořídit si k nehtům také luxusní lodičky Christian Louboutin…