Pohádkové lodičky pro Popelku - Christian Louboutin "Cinderella"

Animovaný film Popelka (Cinderella) patří k tomu nejlepšímu, co studio Disney vůbec kdy vytvořilo. Pohádkový příběh, který zná každé dítě na světě, skvělé písně, které byly dokonce nominovány na Oscara, nesmrtelná ruční animace, která i po více než šedesáti (!) letech působí doslova kouzelně…

Geniálnímu dílu ale přece jen něco dlouho chybělo: popelčiny střevíčky. Snad všechny dívky po nich touží, ale obout se do těch kreslených a být za nejkrásnější princeznu, to prostě bohužel není možné. Co by to ale bylo za pohádku bez šťastného konce? A tak lodičky pro Popelku přece jen existují!

Studio Disney totiž napadlo obrátit se na samotného Christiana Louboutina, francouzského obuvního designéra, jehož boty s typickou rudou podrážkou jsou doslova symbolem luxusu. Louboutin se obtížného úkolu chopil s velkou radostí a dokázal, že se mu „kouzelník“ neříká jen tak pro nic za nic.

Exkluzivní krajkové lodičky Christian Louboutin „Cinderella“ byly nakonec slavnostně představeny u příležitosti vydání digitálně zrestaurované verze filmu Popelka ve vysokém rozlišení na Blu-ray. Jak je vidět na fotografiích, šlo o skutečně pohádkový ceremoniál – roli prince, který Popelce na bosou nožku nasadí třpytící se střevíček, ztvárnil dokonce sám Christian Louboutin.

Lodičky v tělové nude barvě rafinovaně kombinují krajku s tisíci drobných lesklých kamínků. Ty pokrývají nejen patu a jehlový podpatek, ale díky otevřené špičce také část nízké platformy. Z různobarevných krystalků jsou stvoření i třpytiví motýlci na kotníku a nártu, kteří vám vezmou dech a přimějí každého prince pokleknout. A ani ho nebudete muset moc přemlouvat :-)

Popelčiny střevíčky Christian Louboutin „Cinderella“ jsou pohádkově skutečné a skutečně pohádkové, prostě dokonalé! Jediným problémem je, že jsou opravdu vzácné: studio Disney jich totiž nechalo vyrobit pouhých dvacet párů a bohužel je nehodlá prodávat. Možná se s nimi setkáme v některém z hraných filmů studia, kdo ví…